Vilassa ile Sektörde Öncü Olun

Vilassa olarak, dünyada ihtiyaç olan inşaat sektöründe hafif çelik ve ağır çelik malzeme gücüyle villa, tek katlı yapılar, tiny houselar ve ticari yapılar inşa ediyoruz.

Tüm süreçlerimiz anahtar teslim, kaba inşaat, ileri kaba inşaat gibi şekillerde gerçekleşebiliyor.

Müşteri odaklı yapımız ile tüm müşterilerimize a’dan z’ye sorunsuz yapılar yaratıyoruz.

Gerek ticari yapılar gerekse özel kullanım yapılarında hayatlara dokunacak ve her detayda hayatlara değer katma misyonu yürütüyoruz.

SÜREKLİ GELİŞİYORUZ

Sürekli kendimizi geliştiriyor dünyada olan tüm yeni teknolojileri işlerimize uyarlıyoruz. Bununla da yetinmeyip dünya standartlarında kullanıma girebilecek fikirler üretiyoruz.

TSE, DIN, ISO, ASTM, AISI gibi dünya standartlarına uygun şekilde kullandığımız materyaller ile tüm doğal şartların üstesinden gelebilecek, her koşula uyumlu ve çevreci yapıları müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm bayilerimiz ile sürekli dirsek teması kuruyoruz. İhtiyaç duyulacak her anda yanlarında oluyoruz. Bu sayede bayilerimiz müşterilerine hem karlı bir hizmet sunarken hem de her koşulda arkalarında güçlü bir yapıyı hissediyor.

Vilassa'da Yüksek Kalite!

Vilassa olarak müşterilerimize yüksek kaliteli çelik yapılar sunuyoruz. Sunduğumuz çelik yapılar kalitesi ve uzun ömürlülüğü ile yıllara meydan okuyor. Tüm bayilerimiz verdikleri kaliteli hizmet ile büyük müşteri kitlelerine ulaşabiliyor.

Vilassa'da Karlı Yatırım!

Villassa Çelik yapıları hizmeti sunan tüm bayilerimizin karlılığını kendi karlılığımız olarak görüyoruz. Bundan dolayı tüm bayilerimizin ihtiyacı olacak her noktada onların yanındayız.

Vilassa'da Hizmet!

Tüm bayilerimizle birlikte objektif bir çalışma süreci yürütüyoruz. Gerek ilk satış anında gerekse satış sonrası hizmetlerde bayilerimizi sürekli destekliyoruz. Müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli yanlarında oluyoruz.

Vilassa’da Satış Gücü

En karlı ve en sistematik satış gücünü var etmek için tüm iletişim kanallarını tüm verimiyle kullanıyoruz. Gerek dijital dünyada gerekse geleneksel pazarlama alanlarında Vilassa bayilerine destek olmak için güçlü bir marka meydana getirdik.

Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize birlikte ulaştıralım

Çelik sektöründe adından söz ettirmek isteyen tüm girişimciler Vilassa bayisi olarak sektöre adınızı altın harflerle yazdırabilirsiniz.

  • • Sürdürülebilir bir gelişimin parçası olun
  • • Yüksek karlılık, güçlü marka imajı ve güvenirliği hissedin
  • • Dünya üzerindeki en kaliteli malzemeleri kullanın
  • • Siz müşterileriniz ile ilgilenin gerisini bize bırakın
  • • Müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayalım

Sizi Arayalım

Vilassa Bayilik Fırsatı İçin Formu Doldurun
+90
İletişim Formu

SİZİ ARAYALIM

Çelik Mimari ile İlgili Bilgi İçin Formu Doldurun

+90
0850 840 0 733