INFINITY

INFINITY

Modern Konfor ve Ferahlık ile Tanışın

Vilassa olarak gururla sunarız: INFINITY!

Çelik ev teknolojisinin mükemmel bir örneği olan INFINITY, zarafet ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. İleri teknoloji ile tasarlanan bu ev, modern yaşam tarzınıza uyum sağlamak için tasarlandı.

INFINITY, 146 metrekarelik brüt alanıyla geniş bir konfor sunarken, 131,89 metrekarelik net kullanım alanıyla da her metrekaresini etkili bir şekilde değerlendiriyor. Tek katlı tasarımıyla, aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor. Evde yer alan dört yatak odası, sizin ve sevdiklerinizin rahat ve özel bir alana sahip olmasını sağlar.

Büyük salon ise misafirlerinizi ağırlamak ve aile buluşmalarınızı keyifle geçirmek için idealdir. İki adet tuvalet ve banyo, işlevsel kullanımın yanı sıra konforunuzu da ön planda tutar. Ayrıca, odalar arasında bulunan ferah hol, evin her köşesine kolayca erişmenizi sağlar.

INFINITY'nin en çarpıcı özelliklerinden biri ise 20 metrekarelik geniş verandasıdır. Bu ferah ve şık alan, dış mekanı iç mekana bağlayarak doğayla iç içe bir yaşam deneyimi sunar. Bahçe partileri, aile piknikleri veya sadece dinlenme ve keyif zamanı için mükemmel bir mekandır.

INFINITY, Vilassa'nın çelik evlerindeki mükemmel zanaatkarlığını ve kalitesini yansıtır. Dayanıklı malzemeler ve sağlam yapı, uzun yıllar boyunca güvenli ve konforlu bir yaşam sağlar. Modern yaşam tarzınızı desteklemek ve sizi evinize davet etmek için INFINITY, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiriyor.

Siz de Vilassa kalitesiyle INFINITY çelik evinde yeni bir yaşamın kapılarını aralayın!

INFINITY

Sizi Arayalım

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun
+90
İletişim Formu

SİZİ ARAYALIM

Çelik Mimari ile İlgili Bilgi İçin Formu Doldurun

+90
0850 840 0 733